Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0