Titles you rated
BombshellRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The PostRated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
DelicacyRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.0
JoyRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0