Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Dark MatterRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
Rabbit HoleRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
TreasonRated ★ 3.0