Series
Ratings
72- Love Can't WaitRated ★ 3.5
The Thousandth ManRated ★ 2.5- Jang Nok-sooRated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
- BodyguardRated ★ 4.0
- Super RookieRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 2.0