Titles you rated
The WhistleblowerRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0