Movies
Ratings
106
Se7enRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0