Movies
Ratings
90
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5