Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5