Movies
Ratings
474
The Exit 8Rated ★ 4.5
LeeRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 0.5
Last Year at MarienbadRated ★ 3.0
On Body and SoulRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
See How They RunRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
DisenchantedRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0