Titles you rated
CallRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
ScoutRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.5
One Night in MiamiRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
The Woman Who RanRated ★ 4.0
MankRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0