Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5