Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0