Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0