Titles you rated
- The ClassicRated ★ 4.5
- The MatchRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 2.0
- The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
- To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
- Bride WarsRated ★ 3.5
- Django UnchainedRated ★ 4.5
- Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
- MarathonRated ★ 4.0
- BrokerRated ★ 3.0
- Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
- One Fine Spring DayRated ★ 3.5
- Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
- Frozen IIRated ★ 4.0
- 20th Century GirlRated ★ 3.0
- The King's ManRated ★ 3.5
- A Violent ProsecutorRated ★ 3.0