Movies
Ratings
647
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0