Series
Ratings
77
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Studio 60 on the Sunset StripRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5- Monday MorningsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
VeepRated ★ 3.5