Titles you rated
AshfallRated ★ 1.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
RedRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5