Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0