Titles you rated
North CountryRated ★ 2.5
Am I Ok?Rated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Re/MemberRated ★ 0.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 1.0
After My DeathRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 2.0
The Mask You Live InRated ★ 3.0
SaltburnRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0