Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0