Series
Ratings
15
Adventure TimeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5