Titles you rated
The Daichis Earth's Defense FamilyRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.5- 코코몽Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
WandaVisionRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Mad for Each OtherRated ★ 1.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 2.5
Move to HeavenRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5