Series
Ratings
24
Life on MarsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0