Series
Ratings
1068- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.5
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 2.5
Nineteen to TwentyRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
It's NightRated ★ 2.5- Steel Troops WRated ★ 3.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0