Titles you rated
MinariRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0