Titles you rated
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0