Movies
Ratings
182
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.5