Titles you rated
My Fair PrincessRated ★ 5.0- Initial D: Fourth StageRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 3.5