Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0