Titles you rated
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Return of SupermanRated ★ 4.5
Your SongRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0