Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5