Series
Ratings
274
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- NieR:Automata Ver1.1a part2Rated ★ 3.0
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
AhsokaRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0