Movies
Ratings
2910
Thirteen LivesRated ★ 4.0
Significant OtherRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
No One Gets Out AliveRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
The Match Factory GirlRated ★ 2.5
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.5
'Til Madness Do Us PartRated ★ 3.0
LegendRated ★ 2.5
The Old WaysRated ★ 2.5
Holy SpiderRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 3.5
Rolling GirlRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The UnderdogRated ★ 3.5