Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5