Movies
Ratings
670
The Great FloodRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
A Working ManRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0