Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Incompetent TakaRated ★ 2.5