Titles you rated
- South PacificRated ★ 4.5
- Why Don't You Speak English?Rated ★ 3.5
 Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 3.5 Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 3.5
 Mob Psycho 100Rated ★ 3.5 Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
 Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0 Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
 Haikyuu!!Rated ★ 4.0 Haikyuu!!Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
 My Hero AcademiaRated ★ 2.5 My Hero AcademiaRated ★ 2.5
 Another Miss OhRated ★ 3.5 Another Miss OhRated ★ 3.5
 MemoryRated ★ 4.0 MemoryRated ★ 4.0
 Descendants of the SunRated ★ 1.0 Descendants of the SunRated ★ 1.0
 SignalRated ★ 4.0 SignalRated ★ 4.0