Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
CarolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0