Movies
Ratings
20
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 0.5