Titles you rated
The TowerRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0