Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Game NightRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
CreedRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0