Titles you rated
The Stepford WivesRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
QueerRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
3670Rated ★ 4.0- You Make Me A DanceRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0