Series
Ratings
219
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Kokdu: Season of DeityRated ★ 1.5
King the LandRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AnnaRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5