Series
Ratings
21
Song Eun-yi Kim Sook's Movie SecurityRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0