Movies
Ratings
165
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
On Chesil BeachRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5