Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.0