Titles you rated
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0