Titles you rated
San AndreasRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0