Movies
Ratings
1027
Gran TorinoRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Spider ForestRated ★ 1.5
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 2.5
Goodbye MomRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 2.0