Movies
Ratings
401
The Darkest HourRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0